an online Instagram web viewer
  • ddemisbody
    ilydemetria'
    @ddemisbody

Images by ddemisbody

Which?
Which?
8 Şubat 2014'
İlk öncelikle bu mesajı senin doğum günün için yeni yazdım ama olsun.Şuan bu yazıyı Imagine Dragons - Demons şarkısını dinleyerek okumanı istiyorum. Bu şarkı sana büyük ihtimalle anılarımızı hatırlatıyordur, birbirimize idollerimizin fotoğraflarını atışımızı, Sena'yı, Tini'yi, parktaki ve okuldaki anılarımızı, bizi kardeş sanmalarını, we heart it'i, hergün whatshapptan arama yapışımızı, görüntülü konuşmalarımızı, Hayallerimizi (gelecekteki işlerimizi, iş arkadaşlıklarımızı unutma!!) aramıza giren insanları,(tabiki yaptığım hataları). Bunlar arasından sadece birkaçı.

Ama birkaç sene sonra bunları okuyup duygulanacağız, eminim. Birkaç sene sonra belkide aynı lisede yine eskisi gibi oluruz.

Ergen hallerimizi hatırlıyor musun? Delicesine fotoğraflar paylaşmalarımızı, sayfalarımızı. Şimdi birkaç sene öncesine döndüm de sıradan bir arkadaşlığımızın olmadığını fark ettim. Her geçen gün dahada büyümüşüz ve her geçen gün birbirimize dahada sıcak bakmışız. Kavgalar birbirimizin önüne konulan engeller gibiymiş ve biz her kavgada dahada güçlenmişiz. 'Dünyadaki kimse yanlız değildir.' sözü o kadar açıklayıcı ki."İkizimi bulmuş gibi hissediyorum.. yani beni klonlasak sen." bu sözü hatırlıyor musun? Az önceki cümleyle birbirlerini tamamlıyorlar sanki.

Şuan anlamsızca ağlıyorum, geçen ay senin doğum günündede bu şarkıyı dinlerken ağlayarak sana kısacık bir 'doğum günün kutlu olsun.' yazmıştım. Ne samimiyetsizce ama(?!?!?!). Noktaları ayrı koyduğumuz günleride unutmuyorsundur (umarım;))) ) noktaların arasında kilometrelerce boşluk bırakırdık .

İşte en uzun bölüme geldin. Hatırlıyor musun? 24 Ağustos 2015'te reel hesabın çalınmıştı. İşte o gün sıradan bir arkadaşlığımız olmadığını anladım, delicesine ağlamak istiyordum. Sanki koskoca facebookta yanlız ben kalmışım gibi. Seninle küstüğümüzde senin gibi arkadaşlar bulmaya çalıştım ama bana ne kadar değer verirlerse versinler senin gibi hissettiremiyorlar. En çok korktuğum şey senin başka şehire taşınman olurdu. Kaç yaşında olursam olayım, nerede olursam olayım, kimi seçersem seçeyim seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim. Her yıl bunu söylüyorum ve bu yılda söylemek istedim. Seni seviyorum, iyiki doğmuşsun.
8 Şubat 2014' İlk öncelikle bu mesajı senin doğum günün için yeni yazdım ama olsun.Şuan bu yazıyı Imagine Dragons - Demons şarkısını dinleyerek okumanı istiyorum. Bu şarkı sana büyük ihtimalle anılarımızı hatırlatıyordur, birbirimize idollerimizin fotoğraflarını atışımızı, Sena'yı, Tini'yi, parktaki ve okuldaki anılarımızı, bizi kardeş sanmalarını, we heart it'i, hergün whatshapptan arama yapışımızı, görüntülü konuşmalarımızı, Hayallerimizi (gelecekteki işlerimizi, iş arkadaşlıklarımızı unutma!!) aramıza giren insanları,(tabiki yaptığım hataları). Bunlar arasından sadece birkaçı. Ama birkaç sene sonra bunları okuyup duygulanacağız, eminim. Birkaç sene sonra belkide aynı lisede yine eskisi gibi oluruz. Ergen hallerimizi hatırlıyor musun? Delicesine fotoğraflar paylaşmalarımızı, sayfalarımızı. Şimdi birkaç sene öncesine döndüm de sıradan bir arkadaşlığımızın olmadığını fark ettim. Her geçen gün dahada büyümüşüz ve her geçen gün birbirimize dahada sıcak bakmışız. Kavgalar birbirimizin önüne konulan engeller gibiymiş ve biz her kavgada dahada güçlenmişiz. 'Dünyadaki kimse yanlız değildir.' sözü o kadar açıklayıcı ki."İkizimi bulmuş gibi hissediyorum.. yani beni klonlasak sen." bu sözü hatırlıyor musun? Az önceki cümleyle birbirlerini tamamlıyorlar sanki. Şuan anlamsızca ağlıyorum, geçen ay senin doğum günündede bu şarkıyı dinlerken ağlayarak sana kısacık bir 'doğum günün kutlu olsun.' yazmıştım. Ne samimiyetsizce ama(?!?!?!). Noktaları ayrı koyduğumuz günleride unutmuyorsundur (umarım;))) ) noktaların arasında kilometrelerce boşluk bırakırdık . İşte en uzun bölüme geldin. Hatırlıyor musun? 24 Ağustos 2015'te reel hesabın çalınmıştı. İşte o gün sıradan bir arkadaşlığımız olmadığını anladım, delicesine ağlamak istiyordum. Sanki koskoca facebookta yanlız ben kalmışım gibi. Seninle küstüğümüzde senin gibi arkadaşlar bulmaya çalıştım ama bana ne kadar değer verirlerse versinler senin gibi hissettiremiyorlar. En çok korktuğum şey senin başka şehire taşınman olurdu. Kaç yaşında olursam olayım, nerede olursam olayım, kimi seçersem seçeyim seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim. Her yıl bunu söylüyorum ve bu yılda söylemek istedim. Seni seviyorum, iyiki doğmuşsun.
This is beautifull.🌹
This is beautifull.🌹
This is amazing.🌹
This is amazing.🌹
Almost same.🌹
Almost same.🌹
Which?
Which?
This is beautifull.💞
This is beautifull.💞
Aww, this is amazing.💞
Aww, this is amazing.💞
Almost same.💞 @ddlovato
Almost same.💞 @ddlovato
Award Ceremonies.💜😍
Award Ceremonies.💜😍
She value peoples.❤
She value peoples.❤
Which? ❤
Which? ❤
This is my edit.😊
This is my edit.😊
♡
This is great.♡
This is great.♡
cr; @breathelena
cr; @breathelena